Silvanus Dikey Bahçem

Silvanus Canlı&Mumyalanmış Dikey Bahçe

Yosun Duvar

Gerek sosyal yaşantımızda gerekse iş tempomuzda doğanın izlerine ihtiyaç duyarız. Bu ihtiyaç hem görsel hem de mental sağlığımızın bir gerekliliğidir. Bizler özenle seçerek topladığımız yosun ve  bitkilerin doğallığını bozmayacak ve ömrünü uzatacak şekilde onları stabilize ediyor, mumyalama teknikleriyle korumaya alıyoruz. Stabilize ve mumyalanmış bitki ve yosunlarla hayatımızdaki renksiz alanlara renk katıyor ve yeşillendiriyoruz. El işçiliği ile tasarlanan eşsiz yosun duvar modellerimiz ile ofis, park, bina, plaza, konut, avm gibi toplu yaşam alanlarına görsel ve mental olarak enerji veriyoruz. Kaliteli ballmoss, flatmoss ve reinderr moss türleriyle rengarenk duvar peyzajları yapıyoruz.

 

Terramoss Yosunlarının Özellikleri

 

1- Havadaki nemden beslenerek hiç bozulmadan uzun yıllar yumuşacık ve doğal görünümünü korurlar.

2- Yüksek kalitede ses emici özelliği bulunduğundan ses izolasyonu sağlarlar.

3- %100 doğal ve canlıdır. Mükemmel bir sakinleştiricidir.

4- Renk çeşitliliği ile doğanın renk katmanlarına uyumludur.

5- Toksik ve kimyasal bileşen içermezler.

6- Hipoalerjeniktir. Çevre dostu doğal malzemeden yapılır.

 

Mumyalanmış Bitki ve Yosunlar

 

Reinderr moss, flat moss, ball moss gibi yosun türleri ve bitkilere özel tekniklerle stabilizasyon işlemi uygulanır. Bu işlem ile bitki ve yosunlar dış etkenlerin kötü koşullarından etkilenmeyecek şekilde korunmuş, bakım ihtiyacı giderilmiş olurlar. %100 organik ve doğa sağlığına uygun  modern bakım uygulamaları ile mumyalanmış bitki ve yosunlar elde edilir. Bu ürünlerle sosyal yaşantımızın enerjisi ve görsel zenginliği arttırılır.

 

Stabilize Bitki ve Yosunlar

 

Bitkinin doğal canlılığının, gliserin esaslı bir karışım ile korunmasına dayanan patentli bir metottur. Bitkiler, çiçekler ve ağaçlar %100 doğal olarak uygulamaya tabii tutulur. Bu teknik ile bitkiler kendi doğal görünümlerini, elastikiyetini, yapılarını ve renklerini herhangi bir bakım gerektirmeksizin korurlar. Stabilize edilen Terramoss yosunlarımız  kendi imalatımızdır.Hepsi el işçiliği ile özenle tasarlanmaktadır.

Önerilen Makaleler